Polityka bezpieczeństwa platformy do nauczania on-line CZTI
 
 
   1.      Chcąc korzystać z platformy E-Studia @WSL – portalu do nauczania on-line musisz wyrazić zgodę na przechowywanie i przetwarzanie swoich danych przez naszą Uczelnię. Każdy z użytkowników ma prawo do modyfikacji swoich danych. Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych wszyscy użytkownicy, którzy dokonali rejestracji lub logowania się na naszej platformie mogą usuwać lub modyfikować swoje dane osobowe. Zarówno rejestracja jak i usunięcie swoich danych osobowych jest dobrowolne. Dane te nie zostaną w żaden sposób rozpowszechnione ani przekazane innym osobom lub instytucjom. Pamiętaj jednak, że Twoje dane będą widoczne dla innych uczestników kursów.

   2.      Podejmiemy wszelkie starania, zgodnie z polskim prawem, aby zabezpieczyć Twoje dane oraz zabezpieczyć naszą platformę przed niebezpieczeństwami sieciowymi. Nie możemy jednak zagwarantować, prawdopodobnie nikt tego nie może, pełnego bezpieczeństwa dlatego nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za ewentualną utratę danych, zarażenie wirusami itp.

   3.      Pamiętaj również, że wysłanie informacji nie zawsze jest równoznaczne z jej otrzymaniem. Jeśli wysyłasz do nas np. wykonane zadanie, zrób sobie kopię abyś mógł powtórzyć tę operację lub, w najgorszym razie, przynieść je na innym nośniku.

   4.      Liczymy także, że pomożecie nam w doskonaleniu działania serwisu – Wasze uwagi są dla nas bardzo cenne więc nie wahajcie się przekazać nam ich.
 
 
Życzymy dużo satysfakcji w zdobywaniu wiedzy w ten ciągle jeszcze nowy sposób.
 
Centrum CZTI